Sinua palvelevat

Sinua palvelevat

 

 

 

 

 

 

Työelämäasiantuntija
Jarno Pöntinen
puh. 040 648 2773, jarno.pontinen@esedu.fi

 

 

 

 

 

 


Työelämäasiantuntija

Tarja Rantee
puh. 040 632 7155, tarja.rantee@esedu.fi

KasvuEsedu Oy palveluksessasi

KasvuEsedussa etsimme ratkaisuja muuttuvan työelämän osaamistarpeisiin kattavan palveluvalikoiman sekä koulutus- ja rahoitusratkaisujen avulla. KasvuEsedun koulutuspalveluihin kuuluvat yritysten ja yhteisöjen henkilöstökoulutus, ei-tutkintotavoitteinen työvoimakoulutus ml. yhteishankintakoulutukset ja maahanmuuttajien kotoutumiskoulutukset sekä koulutusvienti.

Tutustu KasvuEsedu Oy:n verkkokauppaan: www.kasvuesedu.fi

Mikkelissä

Myyntipäällikkö
Teija Pylkkänen
puh. 044 711 5448,
teija.pylkkanen@esedu.fi

Myynnin assistentti
Liisa Manninen
puh. 050 389 1279,
liisa.manninen@esedu.fi

Asiakkuusvastaava
Kirsi Lappalainen
puh. 044 711 5670,
kirsi.lappalainen@esedu.fi

Tommi Roponen
Palveluohjaaja
puh. 040 849 0500,
tommi.roponen@esedu.fi

Asiakkuusvastaava
Pertti Karhunen
puh. 044 711 5635,
pertti.karhunen@esedu.fi

Pieksämäellä


Asiakkuusvastaava

Heli Pettinen
puh. 040 305 6604,
heli.pettinen@esedu.fi

 

Jaa sivu